Ημέρες Καριέρας 2016 'Λάβετε Θέσεις'_ 5-6 Μαΐου,Κεντρική Βιβλιοθήκη Πανεπιστημίου Μακεδονίας 05/04/2016

Το Γραφείο Διασύνδεσης διοργανώνει στις 5-6 Μαϊου 2016, την μεγάλη ετήσια συνάντηση τελειόφοιτων και νέων αποφοίτων των προπτυχιακών και μεταπτυχιακών Τμήμάτων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, με στελέχη επιλογής προσωπικού, ελληνικών και διεθνών εταιριών που δραστηριοποιούνται στη χώρα μας.
Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν στην Κεντρική Βιβλιοθήκη του Ιδρύματος, τις ώρες 10:00-17:00 και θα είναι αυστηρά προγραμματισμένες για κάθε υποψήφιο.

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
28 Μαρτίου-15 Απριλίου 2016

Προγραμματισμός Συνεντεύξεων: 18-19 Απριλίου με σειρά προτεραιότητας άφιξης στο Γραφείο Διασύνδεσης (μόνο εφόσον έχετε δηλώσει εμπρόθεσμα συμμετοχή και έχετε καταθέσει ηλεκτρονικά το βιογραφικό σας σημείωμα)

Λίστα επιχειρήσεων που συμμετέχοιυν στην εκδήλωση